KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14245013
nr 1424 5013
Dominyka Usvaiskaya
(f. 1991), Sverige
Blandteknik, "Berry very smooth". Signerad, daterad 2021. Mixed media akryl/epoxy, 20x20cm, oramad
Dominyka Usvaiskaya, svensk bildkonstnär född i Litauen 1991.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:00:23
5/10 08:01:08
100 kr
11/10 15:59:53
Dominyka Usvaiskaya
Läs mer om Dominyka Usvaiskaya